Emise a technickou kontrolu provedeme za vás

Netěšíte se na STK protože ...

  1.  Jde o čas. Nechcete trávit čas čekáním ve frontě, otevírací doba na stanici technické kontroly je až podezřele shodná s vaší pracovní dobou, nebo prostě máte na práci lepší věci?
  2. Drobné neduhy. Když už na vás přijde řada s údivem zjistíte, že vaše pečlivě udržované vozítko neprojde díky detailu o kterém ani netušíte na co ho ve voze máte (a že ho vůbec máte).
  3. Stres. Ať už jste introvert, nesnášíte kontroly či máte postarší přibližovadlo, kde se nějaká ta „muška“ vyskytnout může.(Stresující je ovšem fakt že nikdy s jistotou nevíte jaká a kde.)
  4. Stav vozidla. Auto jezdí, svítí topí/chladí. Lijete do něj benzín (za nemálo peněz), sem tam nějakou vodu do ostřikovačů a hlavně, rádio funguje. Detaily stavu automobilu jsou pro vás velkou neznámou, kterou (bohužel) odhalí až STK.

Pokud se vás týká jakýkoliv ze čtyř předchozích bodů, zvažte naši službu STK vyřídíme za vás.

 Vozidlo přistavíte / vyzvedneme v čase, který vám nejlépe vyhovuje, předáte nám velký a malý technický průkaz (které musí být na STK včetně měření emisí předloženy) a zbytek je na nás.

 My zkontrolujeme brzdovou soustavu, osvětlení, řízení a nápravy, stav výfukového systému,těsnost převodové skříně, také stav pneumatik nebo karoserie. Případné problémy bránící úspěšnému absolvování STK po dohodě odstraníme.

 Jako bonus díky provedené přípravě na STK získáte přehled o stavu všech kontrolovaných částí automobilu.