SLUŽBY

 Námi používaný systém 3D Geometrie Hunter – HawkEye elite umožňuje precizní měření celé škály parametrů geometrie kol přední i zadní nápravy, jako je sbíhavost, odklon, příklon, záklon, úhel natočení kol, atd.
 Dopřejte si perfektní komfort jízdy a zároveň zlepšete bezpečnost svého vozu.

 Díly podvozku jsou jedny z nejnamáhanějších částí vozidel. Díky pravidelným kontrolám jednotlivých součástek můžeme provádět včasné opravy či výměny opotřebených komponent a částí podvozku. Předcházíme tím dalšímu poškození, nebo dokonce nebezpečným situacím při užívání vozidla​.

  Pneuservis – TPMS EXPERT, výměna či oprava pneumatik ve velikostech disků kol od 10“ do 24“ prostě vše co chcete od správného pneuservisu.
  Dále bychom Vám rádi nabídli možnost sezónního uskladnění Vašich pneumatik. Vaše pneumatiky budou u nás v bezpečí a chráněny před poškozením a nepříznivými klimatickými podmínkami.

  Pokud údržbu a dezinfekci klimatizace svěříte nám, provedeme tlakovou zkoušku všech spojů, doplníme chladicí médium a s pomocí ozónu dezinfikujeme.
  Dezinfekce ozónem je přírodní, ekologická a hlavně vysoce účinná metoda. Ozónu nedokáže odolat žádná bakterie ani vir a spolehlivě tak odstraní vše, co ohrožuje vaše zdraví, stejně tak jako nepříjemný zápach.

  Auto diagnostika TEXA / SPVG – Cílem diagnostiky je identifikovat potenciální problémy a poruchy v elektronických nebo mechanických systémech vozidla.
  Diagnostika auta umožňuje rychle a přesně určit příčinu problému a následně provést opravu. Může také pomoci v prevenci budoucích poruch a zvýšit bezpečnost, spolehlivost a výkon vozidla.

Proč se říká kdo maže ten jede?

    1. olej snižuje tření v motoru a brání kontaktu kovu na kov.
    2. díky tomu je menší spotřeba paliva a vyšší výkon
    3. olej čistí motor od usazenin a odevzdává je v olejovém filtru.

Sečteno a podtrženo, nejen že jedete ale zároveň výrazně prodlužuje životnost motoru.

Servisujeme všechny značky, provádíme pravidelné sezónní prohlídky a také obecnou kontrolu těsnosti a úniků, také celkovou diagnostiku stavu vozidla.

  Odborná montáž tažného zařízení – Jsme držiteli certifikátů, které nás opravňují instalovat tažná zařízení bez nutnosti potvrzení STK.

  V současné době instalujeme zařízení výrobců:Bosal-Oris, Steinhof nebo SVC Group.

  Nikdo si nepřeje mít nevzhledný špinavý, zaprášený či „zapatlaný“ interiér a v nejhorším případě navíc nevábně vonící.

  Právě proto nabízíme službu Čištění interiéru vozidel – kompletní vysátí, ošetření plastů, vyleštění oken a zrcátek i tepování koberečků a podlahového koberce. Možné je i použití parfému nebo rovnou dezinfekce ozónem.

  Vozidlo přistavíte, předáte nám velký a malý technický průkaz (které musí být na STK včetně měření emisí předloženy) a zbytek je na nás.
  My zkontrolujeme brzdovou soustavu, osvětlení, řízení a nápravy, stav výfukového systému,těsnost převodové skříně, také stav pneumatik nebo karoserie.
  Případné problémy bránící úspěšnému absolvování STK po dohodě odstraníme.