Klimatizace

POUŽÍVÁME DVA DRUHY CHLADIVA - R123yf | R134a

Chladivo do klimatizací nakupujeme od prověřených prodejců, proto u nás máte vždy záruku kvality.

Provádíme dezinfekci klimatizací ozónem.

CENÍK KLIMATIZACE Platnost od 1.11.2019

Plnění klimatizace ……….………….……………..… 400,-Kč

Chladivo R134a 1g ………….………………………..…… 3,-Kč

Chladivo R1234yf 1g ……………………….……..……… 6,-Kč

Olej kompresoru klimatizace 1g ………………… od 2,-Kč

UV látka 1g .…………….………………………….…… od 5,-Kč

Dezinfekce klimatizace …………..…..……….. 500,-Kč

Ceny jsou uvedeny včetně 21% DPH.

Vlastníme osvědčení, které nás opravňuje obsluhovat plničky autoklimatizací.DEZINFEKCE generátorem ozónu
Dezinfekce ozónem je nejúčinnější, přírodní a ekologická. Ozónu nedokáže odolat žádná bakterie ani vir. Ozón odstraňuje 100% zdroj zápachu a vydezinfikuje každý roh či zákoutí!
Uvnitř ozónového generátoru dochází k vysokonapěťovému výboji, který v reakci s okolním kyslíkem vytváří molekuly ozónu – tedy podobně, jako při úderu blesku, ale zde v řízeném a kontrolovaném prostředí.
Poté co ozón zlikviduje bakterie, plísně a jiné organické látky, stane se nestabilním a jednoduše se převede zpět na kyslík.
Ozón má 3000 krát vyšší oxidační schopnost než chlor. Díky této oxidační schopnosti rozbíjí buněčné stěny virů a bakterií a proto dokonale dezinfikuje a likviduje veškeré viry, bakterie, plísně a jejich spory a také při delším působení i vyšší organismy, např.parazity.
Ozón také dokonale likviduje veškeré zápachy, které vznikají biologickým působením (hniloba) a některé zápachy i chemikálií, také zápach kouře a to i z cigaret, i zápachy moči a pachy ze zvířat. Ozón se používá již přes sto let pro dezinfekci pitné vody, dále pro sterilizaci operačních nástrojů.